Przełomowe zmiany w myśli technologicznej podestów ruchomych

Przełomowe zmiany w myśli technologicznej podestów ruchomych

Idąc z duchem postępu uważam, że w dzisiejszych czasach nie wolno odkładać na później przeprowadzenia ważnych inwestycji, które mogą w ostatecznym kontekście przyczynić się do poprawy wykonywanych prac, ich jakości oraz do poprawy naszego komfortu w miejscu pracy.

Funkcjonując już od dłuższego czasu w branży budowlanej, a konkretnie skupiając się na nadzorowaniu i kontroli procesów produkcyjnych podnośników koszowych i podestów ruchomych mam sporo do powiedzenia w tej branży. Moje refleksje na temat innowacyjnego podejścia do konstrukcji i wykorzystywania wspomnianych podnośników znalazły się na łamach jednej z bardziej rozchwytywanych gazet budowlanych, która postanowiła zamieścić je na swoich stronach.

Podesty ruchome są dla mnie niezwykle istotną częścią mojego życia, bez której nie wyobrażam sobie normalnego egzystowania. Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu w materii podnośników koszowych oraz podestów ruchomych jestem w stanie umiejętnie wpływać na rozwojowość i postęp działań w obszarze doskonalenia i optymalizacji procesów konstrukcyjnych podczas produkcji nowoczesnych podnośników i podestów. W minionym roku, wspólnie z niezawodnym działem informatyków opracowaliśmy nowoczesne oprogramowanie, którego celem było stworzenie zdalnego systemu sterowania podnośnikami koszowymi i podestami ruchomymi, dzięki któremu wyszkoleni pracownicy będą w stanie kierować pojazdami z poziomu zerowego na ziemi, co przyczyni się do zoptymalizowania prac wykonywanych na wysokościach i zwiększy zarazem bezpieczeństwo osób pracujących w trudnych i niebezpiecznych warunkach.

Taka szybka postępowość bardzo przypadła mi di gustu, a co najważniejsze przełożyła się na zwiększenie produkcji nowoczesnych urządzeń, na które dostaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej oraz dodatkowe fundusze pozyskane od prywatnych osób i firm, które znacząco wsparły nasze działania. Przewidujemy, że naprawa podestów ruchomych oraz przegląd konserwacyjny podestów ruchomych w przypadku naszych zaawansowanych technologicznie urządzeń będzie zminimalizowany do niezbędnych kontroli okresowych, które zostaną wydłużone. W najbliższym czasie przewiduje wzięcie udziału w paru konferencjach o skali krajowej w celu promowania mojej inwestycji i pomysłu, natomiast to co najważniejsze ma nastąpić podczas listopadowej delegacji na obrady międzynarodowe do Berlina, gdzie cała moja firma zaprezentuje swoje osiągnięcia. Wysoce prawdopodobne, że wspomniane obrady i konferencja w Berlinie przyczynią się do ekspansji produkcyjnej moich podnośników na całą Europę.

Chcesz wiedzieć więcej o przeglądach konserwacyjnych podestów ruchomych? Koniecznie odwiedź stronę http://dzwignice.pl/serwis-urzadzen-dzwigowych/podesty-ruchome/

Dodaj komentarz