Kilka praktycznych zalet niedrogiego laptopa

Kilka praktycznych zalet niedrogiego laptopa

W pracy nie zawsze potrzebujemy komputera, który będzie cechowała wytworna elegancja i najwyższa na rynku wydajność. Czasami w zupełności wystarczy nam komputer, który pozwoli na uruchomienie kilku stron internetowych i prostą edycję tekstu, który następnie wydrukujemy za pomocą podłączonej do niego drukarki. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie kupno komputera używanego, którego zakup niejednokrotnie okaże się mniej obciążający dla naszej kieszeni i spełni wszelkie nasze oczekiwania. Koszt takiego komputera nie musi nawet przekroczyć kwoty 1000 zł – wszystko jest tutaj zależne od naszych, osobistych preferencji.

Zdecydowanie wartym uwagi będą używane modele biznesowe Dell’a, gdyż ten producent od zawsze przykładał bardzo dużą wagę do ich jakości wykonania i w porównaniu z innymi producentami ich modele starzeję się naprawdę dobrze. Za przykład niech posłuży świetny model Dell Latitude D630, który możemy zakupić już za cenę około 500 złotych, a oferuje nam on świetnie wykonaną i wytrzymałą obudowę oraz wygodną klawiaturę. Jeśli na naszym biurku ciągle brakuje miejsca, to dodatkowym atutem będą niewielkie wymiary laptopa, który jednocześnie oferuje przejrzysty wyświetlacz o przekątnej ekranu – 14,1”. Jeśli na komputerze mamy zamiar korzystać nie tylko z internetu, ale i przechowywać na nim fotografie czy filmy video, to na pewno ucieszy nas informacja, iż model ten oferuje całkiem pojemny dysk twardy – 80GB.

Jak widać zakup komputera używanego http://www.servecom.pl/laptopy może być bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno wtedy kiedy ogranicza nas budżet, jak i wtedy gdy jesteśmy bardzo dobrze zorientowani w naszych własnych oczekiwaniach w stosunku do zakupywanego sprzętu. Mając świadomość kupna komputera, który był w użyciu już wcześniej warto jest również zwrócić się do autoryzowanych sprzedawców, którzy przy sprzedaży często udzielają dodatkowej gwarancji w przypadku awarii.

Dodaj komentarz