Drukarnia internetowa

Drukarnia internetowa

Nasza drukarnia internetowa jest w pełni przystosowana do obsługi on-line Państwa zleceń. Proces zlecenia wykonania usługi, płatność czy forma odbioru pozostają do wyboru Klienta. Nie musisz więc nawet ruszać się z domu, aby zlecić nam wybraną przez siebie usługę.

Kolejną usługą, oferowaną przez naszą drukarnię jest proof cyfrowy-wykorzystywany z zastosowaniem odpowiednich norm. Proof cyfrowy jest wydrukiem, który sporządzony na specjalnym papierze proofowym pozwala porównać wskazaną kolorystykę z finalnym kolorem reklamy (kalendarza, folderu, ulotki itd.). Dzięki temu można być pewnym, że efekt końcowy spełni oczekiwania Klienta-proof cyfrowy ma niemal stuprocentową zbieżność z ostatecznym efektem.

Ulotki składane, czyli foldery-stanowią bardziej elegancki sposób reklamowania, jest to ciekawa alternatywa dla zwykłych ulotek, pozwalająca wyróżnić się w oczach potencjalnego odbiorcy.

Folder składany to istotny element marketingu bezpośredniego, może być łatwo dostarczony do Klienta. Dostępne są oczywiście różne rozmiary, w zależności od Państwa potrzeb. Rodzaj papieru czy sposób wykończenia-zależą tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb. Ulotki składane powinny być czytelne, o wysokiej jakości, jak również informacje w nich zawarte przedstawione w sposób przyciągający uwagę Klienta i ułatwiający zapoznanie się z treścią folderu.

Drukarnia internetowa posiada rozwinięty system wyceny, dzięki czemu mogą Państwo szybko wskazać odpowiednią usługę i zaoszczędzić na czasie. Komunikacja z drukarnią jest łatwa i przebiega bardzo sprawnie.

Służymy naszym Klientom radą w zakresie sprecyzowania oczekiwań dotyczących zlecenia, a szeroka oferta dostępnych produktów sprawi, że sam proces składania zamówienia okaże się błyskawiczny. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet niestandardowe zlecenia, nasza działalność opiera się na trosce o to, aby Klient był nieustannie zadowolony ze współpracy. Drukarnia internetowa oferuje konkurencyjne oceny oraz kompetentną i doświadczoną obsługę. Każdy klient jest dla nas ważny, wywiązujemy się z obowiązków sprawnie i skutecznie.

źródło: https://www.jkbprint.pl/foldery-ulotki-skladane

Dodaj komentarz